Araçlarımızın farları zaman içerisinde matlaşma, sararma, çizilme gibi nedenlerle bakıma ihtiyaç duyar. İzmir far temizliği NewCar Türkiye olarak biz bu konuda yılların verdiği tecrübe ve kaliteli işçilik ile her zaman siz müşterilerimiz yanındayız. Far temizliği araçlarımızın sadece kozmetik olarak güzel görünmesi için değil, aynı zamanda gece sürüş güvenliği içine oldukça önemlidir.

NewCar Türkiye İzmir far temizleme olarak yıllardır far temizliği, far çizik giderme, mat far parlatma, far tamiri gibi bir çok konuda siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Araçlarınızın matlaşan farları, çizilen farları, sararan farları NewCar Türkiye İzmir far temizleme firmamızda deneyimli personellerimizce itinayla far temizliği işlemi uygulanır ve farlarınız ilk günkü gibi parlatılarak yeni gibi yapılır.

NewCar Türkiye İzmir far temizleme tüm far temizliği, mat far parlatma, far çizik giderme ve far tamiri hizmetlerinde her zaman en kaliteli ürünlerle çalışır. Farlarınızın temizlenmesi, far çizik giderme işlemleri sırasında kullandığımız tüm ürünler farlarımıza zarar vermeyecek ve onları işlem sonrası da koruyacak ürünlerdir.